• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   
  نام :
  ایمیل :
  وبلاگ / سایت :
  متن :

  مرتضی 1396/6/26

  درود بر شما ما همچنان آلبوم عاشق کیست؟ با صدای گرم استاد هستیم ولی خبری از انتشار این آلبوم منتشر نشده. لطفا درباره چرایی پخش نشدن این آلبوم اطلاع رسانی کنید. سپاسگذارم
  لیدا پناهی 1396/6/26

  استاد گرامی و ارزشمند. با درود و احترام فراوان و آرزوی سالی سرشار از نکویی و سرفرازی برای شما . پسر پنج ساله من (کاوه) اثر درفش کاویانی جنابعالی را با تمام وجود گوش میکنه و به طوریکه هر وقت براش پخش می کنم ایستاده سراپا گوش میشه و لغت به لغت سوال می کنه و به اندازه خودش تمییز می ده . اثر رقصانه رو هم خیلی دوست داره و کاملا حس صداتون و میگیره . با سپاس فراوان از اینکه ایرانی ماندن رو در ما و فرزندان ما زنده نگه میدارید.
  شهرام اسلام ابادغرب 1396/6/17

  درود بر استاد ناظری
  علی 1396/5/8

  سلام
  با آرزوی سلامتی و تندرستی برای جناب عالی ، خانواده محترم ، هم نوازان و همکاران محترم و سپاس از خداوندی جلیلی که حنجره طلایی و آواز ماندگار شما را متبرک به اشعار عارفان بزرگ نمود .
  گوش دادن به اشعار عرفای بزرگ با صدای بر خاسته از اعماق وجود حضرتعالی همانند مرهم و دارویی است که روح و روان انسان پریشان و نگران را به ساحل آرام حضرت دوست رهنمون می سازد .

  امید است ذات اقدس حق استماع صدای شما را برای آیندگان تداوم بخشیده و ماندگار نماید و باشد که با گسترش اندیشه این شاعران و عارفان ، بشر گمراه از خود پرستی اهریمنی نجات یابد .
  هین سخن تازه بگو تا دو جهان تازه شود
  ارادتمند
  علی ر
  تهران

  علی عباسی 1396/4/16

  بادرود به دست اندکاران وبسایت استاد ناظری . خواستم بدانم چرا وب استاد فعال نیست ........