• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  طنین صدای شهرام ناظری در ساری/ طلسم شکسته شد

  این کنسرت شامل دو بخش بود و ابتدا قسمت شاهنامه خوانی "داستان ضحاک و کاوه آهنگر "اجرا شد و سپس در بخش آثار ماندگار قطعه هایی همچون "راست بگو نهان مکن" و "آتش در نیستان" تقدیم مخاطبان شد.
   
  استاد ناظری قبل از برگزاری کنسرت، دقایقی را به صحبت پرداخت و گفت: بعد از سالیان سال، طلسم برگزاری کنسرت در ساری شکسته شد، در اکثر شهرهای کشور و همچنین گیلان و بعضی شهرهای مازندران کنسرت اجرا کرده بودم اما عجیب بود که در ساری هیچ وقت نمی‌شد کنسرت برگزار کنم؛ حتی جاهایی مثل ارومیه که برگزای کنسرت خیلی سخت است، من کنسرت داشتم، اما در ساری انجام نشده بود.

  شوالیه آواز ایران ابتدا داستان ضحاک و کاوه آهنگر را اجرا کرد و بعد از آن گفت: شاهنامه باید به صورت اپرا باشد یا اینکه نقال و راوی می‌خواهد، برنامه‌ریزی عظیمی نیاز است، اما من نقش‌های مختلف را خودم بر عهده می‌گیرم که برای من سنگین است. شاید در آینده که به وضع موسیقی، بیشتر رسیدند، گروه بزرگی داشته باشیم و این مجموعه را تهیه کنیم.

  بعد از این اجرا، شهرام ناظری اظهار داشت: اگر صدا گاهی خوب نبوده عذرخواهی می‌کنم. شاید ما باید در وسط قرار می‌گرفتیم و جمعیت دورتا دور می‌نشستند اما این سالن برای کشتی تعبیه شده که در وسط تشک قرار گیرند. اسم کشتی را آوردم و یاد جهان پهلوان تختی افتادم. 17 بهمن در مراسم بزرگداشت تختی حضور می‌یابم و به یاد این مرد بزرگ، برنامه اجرا می‌کنم

  شهرام ناظری پنجشنبه و جمعه هم در ساری به اجرای کنسرت موسیقی می‌پردازد.

  کلثوم فلاحی
  تاریخ درج :  1392/11/11
  منبع :  مازندنومه