• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  مردم "بعد یازدهم" را پسندیدند

  در این برنامه بهترین‌های حوزه موسیقی در سال 92 در دو بخش کارشناسی و مردمی معرفی و تندیس‌ها و لوح‌های تقدیر معرفی شدند و از دو بزرگ موسیقی ایران، استاد «فرهاد فخرالدینی» و بانو «سیمین غانم» به پاس یک عمر فعالیت ماندگار هنری در عرصه موسیقی تقدیر به عمل آمد.

  در بخش آثار تلفیقی آلبوم "بعد یازدهم" حافظ ناظری به عنوان اثر برتر این بخش شناخته شد که این انتخاب بر اساس نگاه مردمی و کارشناسان مربوطه بوده است. گفتنی است در این بخش آلبوم "باران تویی" ساخته گروه چارتار نیز به عنوان دیگر اثر برتر این بخش برگزیده شد.

  حافظ ناظری پس از دریافت جایزه‌اش، گفت: آلبوم بعد یازدهم به‌طور کامل تا دو هفته دیگر به بازار عرضه می‌شود. شاید بهتر بود، این جایزه را سال آینده به من می‌دادند. او ادامه داد: خوشحالم که این اثر مورد توجه مردم قرار گرفته است. من به‌عنوان کسی که 14 سال در ایران نبوده است، احساس می‌کنم در جمع موسیقی ایرانی، کدورت وجود دارد و این به صلاح ما نیست. هنرمندان از هم دور هستند، در حالی که باید با هم صمیمی باشیم. وی افزود: ما در یک دهکده‌ی جهانی زندگی می‌کنیم و همه، ما را می‌بینند. از طرفی جوانان هم باید به‌خاطر کارهایی که انجام می‌دهند حمایت شوند. امیدوارم بتوانیم این فرهنگ غنی را به جهان معرفی کنیم.

  در این مراسم که به نحو شایسته ای برگزار شده بود بسیاری از هنرمندان و استادان برجسته کشور حضور داشتند.

  تاریخ درج :  1393/7/3
  منبع :  موسیقی ما