• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  آوای استاد شهرام ناظری در در شب یادروز حافظ در حافظیه پیچید

   شهرام ناظری در این مراسم گفت: در گذشته برخی از افراد اجازه برگزاری این اجرا در حافظیه نمی دادند و در حال حاضر اینگونه نیست که این جای تشکر دارد.وی ادامه داد: خوشحالیم که مسئولان امر در حال حاضر به فرهنگ و هنر علاقه نشان می دهند و این باعث خوشحالی است زیرا هیچ شاعری در جهان مانند حافظ نیست.ناظری اظهار داشت: باید فرهنگمان را حفظ کرده و به جهانیان نشان دهیم، ما کامپیوتر یا هواپیما نمی سازیم بلکه با فرهنگ و تمدنی که داریم ایران را به جهان عرضه می کنیم.
   
  شوالیه آواز ایران تاکید کرد: باید با برنامه ریزی دقیق بزرگداشت مشاهیر با جدیت بیشتری پیگیری شود و این برنامه های امسال سرآغازی برای برنامه های دیگر هنری و فرهنگی در کشور است. 
  در این اجرا گروه مولوی با اندک تغییراتی در اعضاء ، اجرای زیبایی را ارائه دادند
  استاد ناظری در اجرای خود از اشعار حافظ شیرازی استفاده کرد و اجرای خود را با آواز: "درد عشقی کشیده ام که مپرس..." شروع کرد، پس از آن تصنیف جدید : "گفتم غم تو دارم...." و بعد از آن تصنیف "درس سحر" اجرا شد.
  بعد از یک وقفه به دلیل رفت و آمد مسوولان! استاد اجرای خود را با بزرگواری تمام و بخاطر حضور مردم مشتاق و علاقمند و نیز یادروز حافظ ادامه دادند و با خواندن شعر : بنازم به بزم محبت که آنجا ...گدایی به شاهی مقابل نشیند" اجرای خود را از ابتدا شروع کردند و  در پایان نیز تصنیف "اندک اندک " اجرا شد که همه با استقبال چشمگیر مردم همراه بود.
  تاریخ درج :  1393/7/21
  منبع :  وبسایت استاد ناظری و خبرگزاری مهر