• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  آواز استاد ناظری برای فیلم ایران برگر


  در حالیکه صداگذاری این فیلم توسط محمود موسوی نژاد رو به پایان است استاد شهرام ناظری خواننده سرشناس موسیقی سنتی ایران آوازی برای «ایران برگر» خواند. آوازی که گفته می شود متفاوت از کارهای قبلی این خواننده است. ساخت موسیقی «ایران برگر» بر عهده ارشک رفیعی است و با پایان آهنگسازی بزودی نسخه ای از فیلم به دفتر جشنواره ارسال می شود.

  تدوین این فیلم نیز پیش از این توسط مهدی حسینی وند انجام شده بود.
  مسعود جعفری جوزانی در همین رابطه گفت: «آقای ناظری بدون اینکه دستمزدی دریافت کند بصورت افتخاری برای «ایران برگر» خواند. آوازی زیبا که می تواند در انتقال مفاهیم فیلم به تماشاگر کمک شایانی کند. از این بابت شرمنده ایشان شدیم و به خاطر زحمتی که برای «ایران برگر» کشید سپاسگذارشان هستیم. از نحوه برخورد ایشان بسیار لذت بردم و احساس کردم منش پهلوانی در صنف هنرمندان هنوز زنده است.»

  این برای اولین بار است که شهرام ناظری برای یک فیلم سینمایی آواز می خواند. داستان این فیلم درباره فتح الله خان و امرالله خان است که برای پیروز شدن در انتخابات شوراها در یک روستا با یکدیگر رقابت می کنند. 

  علی نصیریان، محسن تنابنده، احمد مهران فر، حمید گودرزی، هادی کاظمی، سحر جعفری جوزانی، نیوشا ضیغمی، شهره لرستانی، گوهر خیراندیش، محمدرضا هدایتی، فریبا متخصص، فتح الله جعفری جوزانی، اسماعیل خلج، حمیدرضا حیات، سیاوش چراغی پور، سمیه نجومی، هاشم روحانی، میرطاهر مظلومی، اکبر رحمتی، صادق توکلی، رادمهر کشانی، سیروس میمنت، منصور نوبخت، محمدباقر کریم پور، بهرام افشاری، رضا عشقی، سعید دلیری، محمد صادق پور، سودابه گودرزی از جمله بازیگران «ایران برگر» هستند.
  مسعود جعفری جوزانی علاوه بر کارگردانی، نگارش فیلمنامه را همراه با هادی کریمی انجام داده است و تورج منصوری به عنوان فیلمبردار، حسن زاهدی صدابردار، مهین نویدی طراح گریم، فتح الله جعفری جوزانی به عنوان تهیه کننده با این کارگردان همکاری کرده است.
  تاریخ درج :  1393/9/29
  منبع :  وب سایت جشنواره فیلم فجر