• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  شهرام ناظری در همایش حافظ خواند

  شهرام ناظری نیز در همایش بین المللی حافظ در شهر شیراز گفت: جای سعادت است که در آیین بزرگداشت حافظ به همراه گروه مولوی سهم کوچکی داشته باشیم.

  این استاد موسیقی ایران در ادامه اشعاری از مولانا جلال الدین محمد بلخی و خواجه حافظ شیرازی را خواند و طنین آواز و ساز گروه مولوی پایانی پر وجد و احساس بر همایش بین المللی حافظ بود. در این اجرا صابرنظرگاهی، بابک غسالی، سینا اعلم، فرهاد صفری و شهریار نظری در قالب گروه مولوی استاد شهرام ناظری را همراهی کردند. آواز "خوش آمد گل و زان خوشتر نباشد" آغازگر برنامه بود و سپس آواز "چو خیال تو درآید به دلم رقص کنان" ، "زمان عاشقی" ، "شیدا شدم" و در ادامه نیز تصنیفهای "راست بگو نهان مکن" ، "الا یا ایها الساقی" و "درس سحر" اجرا شد.

  ناظری با قدردانی از فراهم آمدن شرایط اجرای برنامه موسیقی گروه موسیقی مولوی در شیراز گفت: مدتی قبل فضای مساعدی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی فراهم نبود که از این شرایط جامعه لطمه خورده بود.

  ناظری ادامه داد: امیدوارم این روند با اصول از پیش تعیین شده فرهنگی بتواند زمینه ساز حرکتی تاثیرگذار بر روی بخشی از جامعه باشد که دچار مشکلات فرهنگی شده است.


  تاریخ درج :  1394/2/20
  منبع :  ایلنا و وبسایت استاد ناظری