• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  تندیس حافظ برای استاد شهرام ناظری

  پانزدهمین جشن «حافظ» در بخش‌های مختلف طی مراسمی در شامگاه سه‌شنبه 26 خردادماه از سوی مجله «دنیای تصویر» در تالار وزارت کشور با 
  حضور اهالی سینما تلویزیون و موسیقی برگزار شد.

  در این مراسم هنرمندان حاضر و برگزیدگان، یاد و خاطره غواصان شهید را گرامی داشتند . و در بخشهای مختلف، تندیس حافظ و جوایزی به نامزدهای اعلام شده در بخشهای مختلف  سینما و تلویزیون اهدا شد. 
  در ادامه معرفی برگزیدگان، جمشید مشایخی جایزه بهترین خواننده تیتراژ را به استاد شهرام ناظری برای فیلم «ایران‌برگر» ارائه کرد.
  مشایخی گفت: اگر باغبان نباشد، گیاه پژمرده و نابود می‌شود. باغبان هنرمندان، هنردوستان هستند.
  او در ادامه بیتی از حافظ را خواند و درباره ناظری گفت: ایشان نه تنها در موسیقی مقام والایی دارد، در ادب هم بسیار سرآمد و معلم من است.
  استاد ناظری هم با ابراز خوشحالی از برگزاری جشن «حافظ» گفت: در کشور ما چنین برنامه‌هایی که هنرمندان را دور هم گرد‌ آورد باعث خوشحالی است چون معمولا با صحنه‌هایی ناامیدکننده روبرو می‌شویم اما امشب با آمدن به این جشن قدری امیدوار شدم.

  دومین تندیس خوانندگی تیتراژ هم توسط بهرام رادان به همایون شجریان برای فیلم «آرایش غلیظ» اهدا شد. بهرام رادان به خانواده معلم تبریک گفت که با تمام ناملایمات تنها جشن خصوصی هنرمندان را سرپا نگه داشته‌اند.
  همایون شجریان نیز در سخن کوتاهی گفت:‌ این جایزه اولین جایزه رسمی‌ و برایم بسیار شادی‌آور است به ویژه اینکه به نام مبارک حضرت حافظ مزین شده چرا که حافظ همیشه برایم مانند یک پیامبر بوده است.
  علی معلم از همایون خواست قطعه‌ای را اجرا کند و در پاسخ به این درخواست همایون گفت:‌ «اتفاقا خواندن برایم خیلی راحت‌تر از حرف زدن است!» و بیتی از حافظ را خواند.


  تاریخ درج :  1394/3/27
  منبع :  ایسنا و وبسایت استاد شهرام ناظری