• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  حضور استاد شهرام ناظری در بزرگداشت استاد بهزاد کرمانشاهی

  ابراهیم رحیمی‌زنگنه،مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد استان کرمانشاه ، با اشاره به اینکه مراسم بزرگداشت «بهزاد کرمانشاهی» هشتم مرداد ماه در مجتمع فرهنگی هنری انتظار کرمانشاه برگزار می‌شود، اظهار داشت: مراسم بزرگداشت هنرمند بزرگ بهزاد کرمانشاهی با حضور مفاخر فرهنگی استانی و کشوری راس ساعت 15 برگزار می‌شود.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه در این مراسم از یادنامه این شاعر کرمانشاهی رونمایی می‌شود، عنوان کرد: در این مراسم چهره‌های برجسته هنر و ادبیات ایران همچون استادان: شهرام ناظری ، محمدرضا شفیعی کدکنی، میرجلال‌‌الدین کزازی، محمدعلی سلطانی و فریبا مقصودی حضور دارند.

  رحیمی‌زنگنه با اشاره به اینکه تدوین و گردآوری یادنامه « استاد ید‌الله بهزاد کرمانشاهی» از سال گذشته آغاز شده است، گفت: این یادنامه مجموعه‌ای از آثار هنرمندانی همچون احمدرضا شفیعی کدکنی، میرجلال‌الدین کزازی، مرتضی کاخی، محمدجعفر یاحقی و بسیاری از بزرگان است.
  یدالله بهزاد کرمانشاهی در نیمه بهمن ماه 1304 پا به عرصه وجود گذاشت و بیست و هفت سال از عمر پر برکت خود را در خدمت به فرهنگ کرمانشاه و پرورش نسل جوان گذراند.
  استاد بهزاد کرمانشاهی دانشمند فرزانه، معلمی ادیب و شاعری توانا بود که علاوه بر شاعری در هنر خوشنویسی دست داشت و از تعلیمات استادان بزرگ خوشنویسی کشور همانند علی‌اکبر کاوه، حسن خطاط، محمد‌رضا اقبال، غلامحسین امیرخانی و یدالله کابلی خوانساری بهره‌مند شده بود.
  تاریخ درج :  1394/5/7
  منبع :  مهر