• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  گزارشی از حضور استاد ناظری در مراسم گرامیداشت استاد بهزاد کرمانشاهی

  چهره ماندگار و شوالیه آواز ایران گفت: پیش از آشنایی با استاد بهزاد به ادبیات علاقه مند بودم اما آشنایی با او باعث شده به ادبیات عمیق و ریشه ای نگاه کنم.
  استاد شهرام ناظری شامگاه پنج شنبه در مراسم گرامیداشت استاد یدالله بهزاد‌کرمانشاهی، او را مظهر کرمانشاه و کرمانشاهیان دانست و گفت: بنده افتخار داشتم در سنین نوجوانی شاگرد ایشان باشم.

  وی با بیان اینکه استاد بهزاد در برقراری ارتباط با دیگران قدری سخت گیر بود گفت: این استاد بزرگوار هم چنین استادی کوشا و سخت گیر بود اما هیچ بی احترامی ای از سوی شاگردان به وی اتفاق نمی افتاد و این در حالی بود که آنزمان و در طول یک ترم تحصیلی حداقل ۸ معلم زبان انگلیسی به خاطر آزار و اذیت دانش آموزان آمدند و رفتند.

  شوالیه آواز ایران تصریح کرد: استاد بهزاد کسی بود که ناخودآگاه از سوی شاگردانش مورد احترام قرار می گرفت.

  به ادبیات علاقه مندتر از موسیقی ام

  وی عشق اول خواد را ادبیات و سپس موسیقی دانست و گفت: با اینکه من به ‌عنوان یک موسیقی ‌دان و خواننده معروفم اما به ادبیات علاقه مند ترم و در واقع من از ابتدا نیز به ادبیات علاقه مند بودم اما آشنایی با استاد بهزاد باعث شد من عمیق و ریشه ای به ادبیات توجه کنم.

  ناظری با اشاره به خاطراتی از دوران شاگردیش در نزد استاد بهزاد، توجه و لطف استاد بهزاد را شانس خود دانست و گفت: من جایگاه کنونی ام را مرهون اساتیدی نظیر استاد بهزاد کرمانشاهی و همت علی خراباتی که عرفان را به من آموخت هستم.

  این چهره ماندگار آواز ایران، استاد بهزاد را نماد عشق به ایران و از هنرمندانی برشمرد که برای پاسداشت نام ایران هزینه بسیار کرده است.

  حضور در کتابخانه استاد بهترین پاداش برای من بود

  وی باردیگر به لطف استاد بهزاد به خودش اشاره و تصریح کرد: تشویق‌های استاد انگیزه‌ای برای ادامه کار من در زمینه موسیقی بود و اجازه حضور در کتابخانه شخصی استاد بهزاد نیز بهترین پاداش برای من در زمان شاگردی این بزرگوار بود.

  شوالیه آواز ایران باردیگر جایگاه خود را مرهون و مدیون اساتیدی چون بهزاد دانست و گفت: نگاه عمیق و ریشه یا به ادبیات پس از آشنایی با بهزاد باعث شد من با این دید حرکت کنم و هنر و کار من مورد قبول جامعه باشد.

  لازم به ذکر است، استاد شهرام ناظری در پایان یک دوبیتی از مولانا را به صورت آواز اجرا و به استاد بهزاد کرمانشاهی تقدیم کرد.
  تاریخ درج :  1394/5/9
  منبع :  مهر