• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  استاد ناظری داور نهمین جشنواره موسیقی جوان


  نشست خبری نهمین جشنواره موسیقی جوان ۷ شهریوماه در تالار وحدت برگزار شد و طی آن محمدرضا شجریان و شهرام ناظری و تعدادی دیگر از استادان آواز به عنوان شورای داوری بخش آواز این جشنواره، معرفی شدند

  اسعدی در بخش هایی از صحبت های خود با اشاره به شورای داوری آواز نهمین جشنواره موسیقی جوان، تأکید کرد: طبق آخرین جلسات و برنامه ریزی های صورت گرفته، شورای داوری بخش آواز ایرانی نهمین جشنواره موسیقی جوان متشکل از محمدرضا شجریان، شهرام ناظری، نصرالله ناصح پور، رامبد صدیف و علی اصغر شاه زیدی، کار داوری هنرمندان شرکت کننده در این بخش را نیز انجام خواهند داد.

  علی ترابی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران و دبیر اجرایی نهمین جشنواره موسیقی جوان نیز در این نشست گفت: خوشبختانه جشنواره از ثبات قابل توجهی برخوردار است و ما نسبت به ارسال کمی و کیفی آثار شاهد اتفاقات خوبی هستیم که امیدواریم در دوره های بعدی نیز استمرار پیدا کند. با توجه بر این رویکرد، حدود یک هزار و ۲۰۰ اثر بعد از اعلام فراخوان به دبیرخانه جشنواره رسیده که هیأت داوران بعد از بررسی تمامی آثار، ۳۳۹ اثر را برای حضور در بخش نهایی انتخاب کرد. آنچه که ما در این دوره از جشنواره شاهد آن هستیم، میزبانی بیش از ۶۰ استاد صاحب نام موسیقی کشور در بخش های مختلف و ۳ نسل موسیقی هستیم که نسل اول شامل استادان برجسته، نسل دوم شامل استادان میانی و نسل سوم شامل گروه های شرکت کننده می شود.

  وی افزود: من اعتقاد دارم چشم انداز موسیقی ایران از این جشنواره است که می تواند مورد بررسی قرار گیرد و من همین جا از تمامی کسانی که نسبت به آسیب شناسی جشنواره نقطه نظراتی دارند دعوت می کنم که همراه ما باشند و ما را از نقطه نظرات خود بی نصیب نکنند.

  تاریخ درج :  1394/6/8
  منبع :  مهر