• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  آلبوم «رقصان» به خوانندگی «شهرام ناظری» منتشر می‌شود

  حسین پرنیا عنوان کرد: «این اثر در وصف و بزرگداشت حضرت مولاناست که کلیه مراحل استودیویی را به پایان رسانده و ظرف یکی دو ماه آینده به مرحلهء انتشار خواهد رسید.»
  وی افزود: «در این مجموعه نگرشی روایتی بر اشعار مولانا همراه با فضایی رقص و سماع گونه چه بر قطعات آوازی و چه بر تصانیف حاکم است. همچنین فضای دستگاهی «رقصان» فضایی مرکب است که از همایون آغاز می گردد و سیری روایتی در دیگر دستگاه ها همچون چهارگاه، بیات اصفهان و …پیش می گیرد.»
  وی در پایان خاطر نشان کرد: «به هر جهت آثار موسیقایی بی شماری در حال حاضر در قالب کنسرت و آلبوم در حال اجرا و انتشار است لیکن تمام ماجرای این عرصه به این رویدادها ختم نمی گردد. موضوع تجارت موسیقایی فضای جامعه امروز را احاطه کرده و رقابت ناشایستی نیز برای موفقیت در این تجارت در جریان است، لذا پرداختن به این که بنده در حال ضبط یا اجرای چه برنامه و اثری هستم شاید چندان به معضلات این هنر نپردازد و بسیاری از ناگفته ها را همچنان سربسته و مکتوم باقی گذارد. امید که نگاه جدی تری در این زمینه اتخاذ گردد.»
  تاریخ درج :  1394/6/8
  منبع :  موسیقی ایرانیان