• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  شهرام ناظری کنسرت "زمستان" را بروی صحنه خواهد برد

  استاد شهرام ناظری به همراه گروه مولوی در نخستین شب دومین فستیوال موسیقی تهران کنسرت "زمستان" با اجرای قطعات ماندگار را با استفاده از اشعار مولانا، حافظ، اخوان ثالث و ... بروی صحنه خواهند برد. 

  همزمان با شانزدهمین سالگرد تاسیس خانه موسیقی ایران، دومین فستیوال موسیقی تهران از 12 تا 15 مهرماه با اجرای چهار گروه موسیقی در سبک های مختلف در سالن همایش های برج میلاد بروی صحنه خواهد رفت.

  همچنین مراسم اختتامیه جشن خانه موسیقی با معرفی آلبوم برتر سال و تجلیل از چهره های پیشکسوت هنری 16 مهرماه در برج میلاد برگزار خواهد شد. 

  در نخستین شب  فستیوال موسیقی تهران شهرام ناظری به همراه گروه مولوی به روی صحنه می رود و به اجرای کنسرت "زمستان" می پردازد که جزئیات این کنسرت بزودی اعلام می گردد.

  فروش بلیت های دومین فستیوال موسیقی تهران در سایت خانه موسیقی به نشانی www.iranhmusic.ir و بلیت آنلاین به نشانی www.3670.ir از ساعت دوازده امشب 22 شهریور ماه آغاز می گردد. 

  لازم به توضیح است، نخستین فستیوال موسیقی تهران سال گذشته از 12 تا 18 شهریور ماه 93 در عمارت مسعودیه بروی صحنه رفت که با استقبال کم نظیر مخاطبان مواجه شد. 
  تاریخ درج :  1394/6/23
  منبع :  خانه موسیقی ایران