• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  "شب نیما" در نوشهر با حضور استاد ناظری  احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ششمین آیین ملی شب نشان نیما د رنوشهر، اظهار کرد: هنر زبان مشترک همه مردم دنیاست و باید بیشتر از همیشه به نیما و آثارش پرداخته شود.
  او در ادامه از ساخت سریال نیما یوشیج در مازندران خبر داد و گفت: با همکاری صداوسیما، پیگیری ساخت سریال نیما یوشیج به کارگردانی خسرو معصومی با جدیت در حال انجام است و به‌زودی این پروژه عملیاتی خواهد شد.همچنین خسرو معصومی در این مراسم با اشاره به نقش مهم نیما در تحول شعر افزود: در آستانه شصت‌سالگی‌ام بسیار علاقه‌مندم که از نیما یوشیج فیلمی را که ماندگار شود بسازم.

  همچنین استاد شهرام ناظری هندمند پیشکسوت موسیقی که به عنوان یکی از مهمانان ویژه در ششمین همایش ملی شب نشان نیما حضور یافته بود با تقدیر از موسسه مردم‌نهاد فرهنگی هنری نیما یوشیج در برگزاری شب نشان نیما، اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی برای نیما یوشیج در جاهای مختلف از جمله زادگاه نیما، روستای یوش برگزار کردیم و اکنون که این همایش ملی با نام " شب نشان نیما" در نوشهر برگزار می‌شود، جای تحسین و خوشحالی دارد.

  او گفت: فضای همایش ملی شب نشان نیما من را بر آن داشت تا یک کنسرت با شعرهای نیمایی در نوشهر برگزار کنم و قول برگزاری کنسرت را از همین فضای شب نشان نیما به مردم نوشهر می‌دهم.

  در این همایش دو اثر موسیقیایی از شهرام ناظری پخش شد که با استقبال حاضران روبه‌رو شد. این هنرمند همچنین برای تجلیل به روی صحنه رفت و مورد تشویق حاضران قرار گرفت.

  در این مراسم علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار، احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرهاد شیخ‌الاسلامی شهردار نوشهر، عیسی رمضانی رییس شورای شهر نوشهر، جلیل قیصری شاعر، میثم زندی مدیر بنیاد مردم‌نهاد فرهنگی هنری نیما و ابراهیم نجار از استادان ادبیات فارسی، منصور علی‌اصغری و محمد عظیمی درباره نیما یوشیج و شعرش صحبت کردند.همچنین تجلیل از فریدون محمد جانپور جانباز 70 درصد نوشهری، محمد عموجوادی آهنگساز، محمدرضا عموجوادی آهنگساز، جلال محمدی نوازنده مازندرانی، ایرج سام شاعر، کامبیز میرزایی کارگردان و نویسنده مازندرانی، تعدادی از اهل رسانه مازندران و شجاع‌الدین شهابی استاد هنرهای تجسمی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

  تاریخ درج :  1394/10/12
  منبع :  ایسنا