• تور اروپای استاد ناظری به همراه گروه دستان (تهیه بلیت)
   استاد شهرام ناظری به همراه گروه دستان تور پاییزی در پنج شهر اروپایی خواهند داشت. این برنامه در شهرهای کلن، برلین، بروکسل، گوتبرگ و ا
  کنسرت استاد شهرام ناظری با گروه دستان در اروپا
  گروه دستان از اواخر نوامبر و اواسط دسامبر (دی ماه) تور کنسرت‌هایی را به همراه شهرام ناظری در اروپا برگزار می‌کند. 

  ایمیل :
  موبایل :
  آثار خبر و گزارش
  گفتگو و مقاله خانه دوستداران
   

  حضور استاد ناظری در مراسم رونمایی از پرتره مشاهیر موسیقی ایران


  آیین رونمایی از پرتره مشاهیر صاحب‌نام موسیقی ایران همزمان با یکصدوپنجمین زادروز استاد غلامحسین بنان، با حضور هنرمندان و علاقه‌مندان در فضای باز فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

  پنمایشگاه گروهی پرتره‌نگاری مشاهیر ایران در قالب هنر «تکستایل آرت» با متریال روبان‌های پارچه‌ای رنگی ضد آب، اشعه و دارای دوام زیاد، مانند فرش‌های ایرانی بر تار و پود فنس‌های فلزی به‌صورت ضربدری، مشابه تاش‌های هنرمندانه نقاش، براساس نقشه از پیش طراحی‌شده با پاسداشتی از 15 هنرمند بزرگ عرصه موسیقی اصیل و کلاسیک ایران خلق و به‌نمایش عموم درآمده است.

  هیوا پاشایی - مدرس دانشگاه و طراح این رویداد فرهنگی هنری - در این مراسم گفت: با برپایی کارگاه گروهی از هنرمندان جوان که شامل 15 هنرمند و 45 دستیار بود، این آثار خلق شدند و انتخاب این 15 چهره ماندگار عرصه موسیقی براساس علاقه پدیدآورندگان این آثار بود.
  عضو انجمن هنرمندان نقاش ایران ادامه داد: به‌زودی این هنرمندان کار روی آثار پرتره 50 هنرمند سینما و تئاتر را با متریال متفاوت آغاز خواهند کرد. امیدواریم این آثار را شهرداری به قیمت مناسب از خالقان این آثار بخرد.
  در ادامه، مجید درخشانی و ارسلان کامکار با حضور در این نمایشگاه همراه پدیدآورندگان آثار، از پرتره خود رونمایی کردند. هانا کامکار نیز از پرتره بیژن کامکار رونمایی نمود.

  همچنین استادان: شهرام ناظری، کیوان ساکت و شهرداد روحانی در فرهنگسرای نیاوران حضور یافتند و از پرتره‌های‌شان دیدن کردند.
  تاریخ درج :  1395/2/19
  منبع :  ایسنا